За круглим столом зібралися класні керівники й обговорили питання «Формування творчої особистості засобами етнопедагогіки». Як наголосила у своїй доповіді «Народна педагогіка – фундаментальна основа нової педагогічної концепції» Шелепетень Н.А., на сучасному етапі розвитку суспільства і розбудови української держави етнопедагогіка стає важливим засобом формування національної свідомості і поведінки, високої моральності і шляхетності підростаючого покоління. Час ставить проблему створення нової парадигми навчання і виховання дітей, яка була б спрямована у майбутнє.
На думку Онишко Л.В., мета виховної роботи гімназії полягає в ознайомлені учнів з народними традиціями, вихованні поваги та любові до народних традицій та звичаїв, формуванні почуття національної гідності та самосвідомості.
Класні керівники поділилися власними формами та методами виховної роботи з використанням народних традицій, обрядів та свят. Уже традиційними стали у гімназії заходи «За народним календарем»: Андріївські вечорниці, різдвяні вертепи, родинні свята, інформаційні повідомлення. Учні беруть активну участь у різноманітних конкурсах, святах, виставках малюнків.
|