Головна » 2021 » Травень » 6 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та охорони праці.
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та охорони праці.

26-30 квітня 2021 року проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та охорони праці. З усіма працівниками проведено робочу нараду: «Нешкідливі та безпечні умови праці – запорука здоров’я працюючих».

У фойє  гімназії оформлено інформаційний стенд «28 квітня – Всесвітній день охорони праці». Поновлено в приміщеннях кабінетів інформаційні куточки щодо правил поведінки на водних об’єктах під час весняно-літнього періоду та порядку надання першої медичної допомоги потерпілим. Організовано виготовлення та розміщення наглядної агітації з заходами безпеки під час літніх канікул.

Головою ПК Терлецькою Л.С. проведено  круглий стіл «Закон України Про охорону праці». Охорона праці. Умови  праці». Ознайомлено працівників із колективним договором та проведено перевірку виконання положень розділу з охорони праці у колективному договорі.

Вчителями-словесниками проведено диктанти у 1(5)-7(11) класах.   Медпрацівником здійснено перевірку відповідності класних кімнат вимогам гігієни навчання та праці.

Проведено години класного керівника  у 1(5)-7(11) класах з питань пожежної безпеки, правил дорожнього руху, рекомендації щодо захисту від актів терору, безпеки життєдіяльності; стосовно дотримання Правил поведінки учнів у післяурочний час  та у канікулярний період. Надзвичайні ситуації в гімназії під час перерви. Вивчили правила безпечного поводження на річці чи водоймах, у лісі, громадському транспорті, під час грози, сильного вітру, шквалу, під час перебування на дачі, дії в разі виникнення пожежі тощо; запланували заходи, що спрямовані на формування у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки.

Проведено конкурс малюнків (1-3 кл.) «Безпечна праця очима дітей», виставки стіннівок  (4-5 кл.), презентації творчих робіт (6-7 кл.) «Безпечна праця моїх батьків», на уроках «Основи здоров’я» в 1(5)-4(8) класах бесіди з охорони праці: «Безпечна праця – право кожної людини», «Охорона праці – запорука життя», «Здоров будеш – усе здобудеш» , відгадування загадок, тестування «Перевіримо знання з техніки безпеки», тренінгові вправи та практичні заняття з питань охорони праці. У кабінетах гімназисти організували розміщення листівок та пам’яток з методичними рекомендаціями щодо порядку дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Заступниками директора здійснено перевірку виконання інструктажів з охорони праці на уроках фізики, хімії, трудового навчання, фізкультури, інформатики, на заняттях  гуртків та інструкцій з охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідність вимогам та правильність ведення журналів реєстрації інструктажів. Завідувачем бібліотеки підготовлено виставку літератури для здобувачів освіти з правил безпеки життєдіяльності та охорони праці.

Визначено практичну перевірку готовності гімназії до ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу і працівників установи при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення системи роботи з мирного часу у воєнний стан.

Переглядів: 142 | Додав: gimnazija | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2021  »