Головна » 2017 » Грудень » 15 » Підсумки результатів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та Міжнародних конкурсів

Учні гімназії вкотре показали чудові результати на ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та Міжнародних конкурсах. З радістю вітаємо наших переможців!

У ІІ етапі олімпіад взяли участь 49 гімназистів, з них 14 учнів вибороли  І місце, 32 учні – ІІ місце та 24 учні – ІІІ місце.

Переможцями ІІ етапу олімпіад стали з :

• Німецької мови  -   Гаврилів А.(6кл. вч. Талама О.І.); Грица А.- М.(4-А кл. вч.Карачевська О.Р.), Яцишн Н. (5-А кл. вч. Паславська І.С.),  Василишин О. (7-А кл. вч.Гарасимів І.М), Марко С.(6 кл. вч. Талама О.І.).Коберенко В.,(4-Б кл. вч.Карачевська О.Р.), Тенета С. (7-Бкл. Якубів О.Р.)
  • Англійської мови  -  Тремба Ю.(7-А кл. вч. Горак Г.В. ),   Кіндрацька А.(4-В кл. вч.ХмелинськаІ.Р.), Здебський С.(5-Б кл. вч. Змроць Г.М.), Василишин О.(7-А кл. вч. Горак г.В.), Гаврилів А.(6 кл. Хмелинська І.Р.)
  • Біології  -  Коберенко В. (4-Б кл. вч.Баковська О.А.), Здебський С. (5-Б кл. вч.Баковська О.А.), Галатин П. (4-В кл. вч. Галатин О.П.),  Шевчук Л. (5-Б кл. вч.Баковська О.А), Геряк С. (4-Б кл. вч. Баковська О.А.), Романів О. (6 кл. вч.Галатин О.П.)
  •   Християнської  етики   - Коберенко В.(4-В кл. вч. Табачка О.І.)
  •   Математики -  Карлицький П. (3-Б кл. вч. Хомчак М.М.), Скрипець К.(2-А кл. вч.Гординяк О.О.),  Здебський С.(5-Б кл. вч. Фарат Л.М.), Марко С. (6 кл. вч. Чень Г.Р.) ,Комарницький О. (2-А кл. вч. Гординяк О.О.), Яцишин Н. (5-А кл. вч. Фарат Л.М.),  Тремба Ю. (7- А кл. Гординяк О.О.) .
  • Економії      -  Садова І. ( 7-Б кл. вч. Овсянник Н.С.), Міхін О. (7-Б кл. вч. Овсянник Н.С.)
  • Українська мова та література -   Коморнік А. (4-В кл. вч. Присташ О.В.), Здебський С. (5-Б кл. вч. Онишко Л.В.),  Пилипчак А.(3-А кл. вч. Присташ О.В.) Яцишин Н. (5-А кл. вч. Шелепетень Н.І.), Марко С. (6 кл. вч. Шеепетень Н.А.), Садова І.(7-Б кл. вч. Присташ О.В.).
  • Трудового навчання   -  Здебський С. (5-Б кл. вч. Грицко А.І.),  Підлужна Я. (7Акл.вч. Косів О.О.),  Іщак І. (5-А кл. вч. Косів О.О.), Жолобецький О. (7-Б кл.
  • вч. Грицко А.І.)
  • Історії   -   Гусак О.(3-Б кл. вч.  Олексин Р.Б.), Росяк С.(6 кл. вч. Олексин Р.Б.), Тремба Ю. (7-А кл. вч. Олексин Р.Б.)
  • Інформатики   -  Моздзерович Р. (5-Б кл. вч. Підкович Н.І.), Підкович  А.(6 кл, вч.Підкович Н.І.) .
  • Фізики    -   Здебський С. (5-Б кл. вч. Ходзінська В.Я.) , Яцишин Н.(5-А кл. вч.  Ходзінська В.Я.) , Карлицький П. ( 3-Б кл. вч. Дерев’янко І.Р.) ,  Галатин П. (4-В кл вч. Дерев’янко І.Р.),  Шпирало М. (7-А кл. вч. Дерев’янко І.Р).
  • Правознавства  -   Микитин Д. (5-А кл. ), Романів О.(6 кл) , Тремба Ю. (7-А кл.), Малаковська І.(5-А кл.),  Манич Т. (6 кл.)  ( вч. Ониськів І.Т.)
  • Географії   -    Геряк С. (4-Б кл. вч. Пурій Г.С.), Коберенко В.(4-Б кл. вч. Пурій Г.С.)
  • Інформаційних  технологій     Галатин П.( 4-В кл вч. Сербин Р.І.), Дутка Х. (5-А кл., вч Сербин Р.І.), Моздзерович Р. (5-Б кл. вч.  Підкович Н.І.) , Підкович А. (6 кл. вч. Підкович Н.І. )
  • Хімії  - Карлицький П. (3-А кл. вч. Галатин О.П.), Садова І. (7-Б кл.вч. Лащів О.І.) Шевчук Л.(5- Б кл. вч. Лащів О.І.), Пилипчак А. (3-А кл. Лащів О.І.), Масний В.(4-Бкл  вч. Лащів О.І.), Стадник І. (6 кл. вч. Талама О.І.)
  • Екології – Манич Т. (6кл, вч.Овсянник Н.С.),т Стадник Б. (7-А кл., вч.Овсянник Н.С.)
  • Астрономії – Міхін О.(7-Б кл, вч. Дерев’янко І.Р.), Бліха В. (6 кл, вч. Дерев’янко І.Р.), Шиян О. (7-Б кл. вч. Дерев’янко І.Р.)
  • Міжнародного  мовно – літературного конкурсу  ім.Т. Шевченка
  • Василишин О (7 -А кл. вч. Присташ О.В.), Сокульська О.(2-Акл. вч. Павлючик Л.М), Гаврилів А. (6 кл. вч. Ощипок Н.С.)
  • Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
  • Здебський С. (5-Б кл., вчю онишко Л.В.), Скрипець К. (2-А кл. вч.Павлючик Л.М.), Коморнік А. (4-В кл., Присташ О.В.), Росяк С. (6 кл, вч. Шелепетень Н.А.), Коробко Н. (7-Б кл., вч. Присташ О.В.)

Ви всі великі молодці! А ми неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими, здібними учнями! Бажаємо усім успіхів!

Переглядів: 402 | Додав: gimnazija | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »