Головна » 2021 » Грудень » 21 » Тиждень зарубіжної літератури
Тиждень зарубіжної літератури

Література - це  могутнє й чисте джерело

Що не міліє — повниться з роками

І як би там людині не було,

Лiтература завжди поруч з нами.

З 6 по 10 грудня у Миколаївській гімназії цікаво та змістовно  пройшов Тиждень зарубіжної літератури під гаслом: «Шукай у книгах мудрості уважно, тоді лише знайдеш велику користь для душі».

Протягом п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, приймали активну участь у різних заходах.

У кабінеті зарубіжної літератури учні мали можливість ознайомитися з експозицією «Нобелівські лауреати» й дізнатися про цьогорічного лауреата у галузі літератури Абдулразака Ґурна; зупинитися на загадкових острівцях і задуматися над «Перлинами мудрості».

Першокласники отримали задоволення від «Подорожі у казковий дивосвіт» під час уроку позакласного читання, де познайомилися з казками Шарля Перро  й здійснили віртуальні відвідини у «Замок Бретей» (вчитель Терлецька Л.С.). Учні взяли участь у конкурсі ілюстрацій до улюблених творів «До нас завітав Пензлик Маляна». Переможцями стали Адам Аріана, Марунчак Анастасія (1-А кл.), Бабій Ігор, Кучменда Вероніка, Гундертайло Вікторія (1-Б кл.), Сокирко Вікторія, Чичкевич Михайло, Гавриляк Христина (1-В кл.). Також гімназисти змогли під час мульти-перерв переглянути мультфільми за мотивами вивчених казок.

Учні 2-Б класу запросили на різдвяний калейдоскоп, де розповіли про святкування Різдва у різних країнах світу. А гімназисти 3-В класу провели конкурс читців «Голоси поетів світу», де продемонстрували вміння виразно читати поетичні твори. Артистизм і майстерність продемонстрували Білик Святослав, Костко Остап, Кіндій Ірина, Янкевич Лілія.

Серед учнів було проведено анкетування «Який ти казковий персонаж», в результаті якого дізналися, хто ж вони: оптиміст і непоправний людинолюб (Фея або Чарівник) чи владні й сильні особистості (Король або Королева), добрі й роботящі Попелюшки (Іванки-Дурники) чи душа компанії Пеппі Довгапанчоха (Карлсон). А також пройшла акція «Прочитав сам – запропонуй іншому», під час якої учні презентували  буктрейлери до вивчених творів.

Гімназисти 6-их класів мали змогу продемонструвати знання із зарубіжної літератури та інтелект, зігравши у «Свою гру». А четвертокласників запросив казковий кінотеатр на перегляд популярного відеофільму «Малефісента». Віртуальну екскурсію «Зарубіжні письменники та Україна» здійснили учні 4-А класу (вчитель КозинськаН.В.).

Тиждень зарубіжної літератури був змістовним та цікавим. На уроках зарубіжної літератури учні продовжать пізнання безмежного і неповторного світу літератури. Адже попереду – нові зустрічі, захоплення, відкриття.

Переглядів: 137 | Додав: gimnazija | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2021  »